Blogul cercului foto-cineclub de la Palatul Copiilor Slatina
luni, 19 mai 2008
Educatie ecologica
Cum putem oare să-i determinăm pe semenii nostri să respecte mediul inconjurător, natura si pe ceilalti oameni totodată ?
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Arhivă blog
▼
2008
(2)
▼
mai
(1)
Educatie ecologica
►
martie
(1)
Despre mine
Profu'
Vizualizați profilul meu complet
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu